Thursday, January 26th 2023
Lis
2012
9

Wszystko o Androidzie… w Gazecie

Android coraz częściej pojawia się na językach użytkowników smartfonów i nie tylko. Nie ma w tym nic dziwnego skoro każdego dnia jest około 850 000 aktywacji nowych urządzeń opierających się na właśnie tym systemie. Dlatego też nie powinna nikogo dziwić jego wielka popularność, za sprawą, której powstała całkiem nowa gazeta – Android User.

Zadaniem tejże gazety jest informowanie użytkowników Androida o nowych aktualizacjach, aplikacjach, grach jak i również o urządzeniach powiązanych z tym systemem. Do tej pory na rynku czasopism w naszym kraju nie było takiej pozycji, jest to dobre rozwiązanie dla osób będących w biegu, nie mających czasu na przesiadywanie przed ekranem komputera. Wspomniany magazyn ukazuje się co dwa miesiące, przez co siłą rzeczy nie może zawierać najnowszych informacji, lecz zawarte w nim porady, artykuły oraz wszelakiej maści testy są interesujące i co najważniejsze opierają się na prawdziwych i sprawdzonych wiadomościach.

Cena gazety może wielu osobom nie odpowiadać, ponieważ aby ją nabyć musimy wydać 17,90 zł za niestety tylko 52 strony objętości. Wydaje mi się, że jest to trochę za dużo, aczkolwiek aktualnie na płaszczyźnie czasopism w Polsce nie ma żadnej alternatywy, a zawarte w Adroid User informacje są naprawdę ciekawe i przydatne. Dodatkiem do każdego wydania gazety jest płyta CD/DVD z oprogramowaniem, co tylko zachęca do kupna. Ponadto wszyscy użytkownicy mogą mieć Android Usera zawsze przy sobie pobierając go jako aplikację z internetowego sklepu Google Play.Podobne Artykuły

No Comments on “Wszystko o Androidzie… w Gazecie”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey