Thursday, January 26th 2023
Gru
2012
8

Winamp

Winamp jest jednym z najlepszych odtwarzaczy plików audio dostępnych na urządzenia obsługujące system Android. Mógłbym nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest on aktualnie najlepszy wśród wszystkich pozostałych odtwarzaczy mediów.

By móc swobodnie cieszyć się aplikacją na swoim telefonie musi on posiadać system Android w wersji 2.1 lub nowszy. Mając ten program na swym urządzeniu możesz odtwarzać, zarządzać i synchronizować z nim muzykę z komputera Mac i PC. Aplikacja pozwala na bezprzewodową synchronizację z komputerem, na którym zainstalowany jest najnowszy Winamp, import biblioteki iTunes, a także dostęp do ogromnej ilości stacji radiowych (ponad 50.000), dzięki systemowi SHOUTcast. Winamp na Androida jest darmowy aczkolwiek wewnątrz programu istnieje kilka funkcji dostępnych wyłącznie po uiszczeniu odpowiedniej kwoty. Mowa tutaj o Lyrics, Album Washer oraz Pro Bundle. Pierwsza z nich kosztuje 2.99$ i wyświetla nam słowa milionów piosenek ponad 40.000 wykonawców oraz 200.000 albumów. Opcja ta dostępna jest w: Australii, Brazylii, Chinach, Kanadzie, Francji, Finlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Włochach, Japonii, Meksyku, Norwegii, Rosji, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Szwecji, USA oraz Południowej Korei. Następna funkcja wynosi 3.99$ i uzupełnia brakujące okładki albumów, a także uaktualnia brakujące bądź nieprawidłowe znaczniki w bazie plików. Za ostatnią z nich trzeba zapłacić 4.99$, za jej sprawą otrzymujemy parę dodatkowych opcji, które pozwalają na kontrolowanie i dostosowywanie własnych doznań muzycznych.

Podsumowując Winamp w wersji na mobilne urządzenia posiada praktycznie wszystkie funkcje, co jego odpowiednik z komputerów. Moim zdaniem warto zainteresować się tą aplikacją, zwłaszcza, że za jej pośrednictwem możemy pobierać za darmo muzykę z serwisu Spinner. Program godny polecenia.Podobne Artykuły

One Comment on “Winamp”

  1. Jak dla mnie najlepszy odtwarzacz muzyki jaki powstał 🙂

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey