Thursday, January 26th 2023
Lut
2013
12

Wikipad za 250$

Osoby interesujące się nowinkami ze świata cyfrowych technologii powinny już spotkać się z nazwą Wikipad. Ów urządzenie początkowo było dziesięciocalowym tabletem, który charakteryzował się specjalną (swoją drogą bardzo ciekawą) nakładką wyposażoną w przyciski do gier. Później okazało się, że projekt został wstrzymany, a zamiast niego producent zajmie się mniejszym urządzeniem, jakie ma być dostępne w przystępnej cenie.

Nowe urządzenie podobnie jak we wcześniejszym przypadku zostanie zaopatrzone w specjalne przyciski, które mają ułatwić jej użytkownikom granie w poszczególne tytuły. Odświeżony Wikipad ma posiadać ekran o przekątnej 7” i rozdzielczości 1280×800, czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3, 1 GB RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci. Jak widać specyfikacja techniczna tego sprzętu jest niemal taka sama jak w przypadku popularnego Nexusa 7. Jeżeli chodzi o cenę opisywanego tabletu, to jest ona niewątpliwie atrakcyjna, a wynosi ona 250$.

W obliczu tego, że na horyzoncie pojawia się Tegra 4 mam przeczucie, że Wikipad, który jest skierowany do społeczności graczy może nie być wystarczająco dobrze wspierany po wypuszczeniu przez NVIDIE nowego układu na rynek. Wspomniana firma zapewne skupi się bardziej na podwyższeniu zainteresowania swoim nowym produktem, ale nie tylko ona. Twórcy gier będą woleli tworzyć pozycje na Tegre 4, która daje większe możliwości i daje im pole do popisu. Na razie można tylko spekulować, wszystko się okaże po premierze Wikipadu oraz nowej odsłony Tegry.Podobne Artykuły

One Comment on “Wikipad za 250$”

  1. Spoko… wolę znanych producentów, zobaczymy jak sobie poradzi na rynku

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey