Thursday, January 26th 2023
Gru
2012
11

Top Eleven

Top Eleven, czyli gra sportowa ciesząca się ogromną popularnością na serwisie Facebook, teraz jest dostępna także dla posiadaczy urządzeń wyposażonych w system operacyjny Android.

Gra jest symulatorem menedżera drużyny piłkarskiej, teraz również ty możesz nim zostać i dołączyć do bardzo dużej społeczności (5 milionów) graczy z całego świata. Głównym segmentem rozgrywki jest stworzenie własnej drużyny i prowadzenie jej podczas trwania ligii oraz pucharu. Nic nie stoi na przeszkodzie by doprowadzić swój zespół do zwycięstwa w najsłynniejszej lidze – Lidze Mistrzów. Tą samą drużyną można zarządzać na telefonie komórkowym oraz dodatkowo na komputerze osobistym. Stworzenie własnego wirtualnego klubu piłkarskiego pozwoli na branie udziału w potyczkach ze swoimi znajomymi lub innymi graczami, organizowanie meczów towarzyskich i oczywiście wzięcie udziału w największych ligach i pucharach. Naszym zadaniem jako menadżer jest zarządzanie składem drużyny, poprawianie jej skuteczności, a także indywidualne szkolenie poszczególnych zawodników. Przed każdym meczem należy wybrać odpowiednią formację oraz przygotować piłkarzy fizycznie i psychicznie na spotkanie z przeciwnikiem. Mecze oglądamy na żywo, w czasie jego trwania możemy wprowadzać zmiany na boisku, zmieniać ustawienie i wydawać specjalne polecenia swoim zawodnikom. Praca menadżera to nie tylko dbanie o kondycję swoich podwładnych, jest to również dbanie o finanse klubu. W Top Eleven możemy pozyskiwać sponsorów, a ciekawy system licytacji pozwala na sprzedawanie i kupowanie piłkarzy, co jest bardzo istotne w prowadzeniu swojego zespołu.

Gra może wciągnąć na wiele godzin i przede wszystkim szybko się nie nudzi. Dzięki temu, że możemy śledzić poczynania drużyn naszych znajomych możemy aranżować mecze towarzyskie, a powiadomienia, co jakiś czas będą informować nas o zmianach w składzie naszego klubu, nowych sponsorach i znajomych.Podobne Artykuły

One Comment on “Top Eleven”

  1. Nie przepadam za tego typu grami, jeżeli chodzi o piłkę nożną to tylko Fifa, symulatory menażerskie mnie nie jarają. Gra się wam nie nudzi?

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey