Thursday, January 26th 2023
Gru
2012
3

Taxity

Jeżeli zdarzyła ci się choć jeden raz sytuacja, gdy nie miałeś czym wrócić do domu, bądź chciałeś szybko dostać się w określone miejsce powinieneś zainteresować się aplikacją Taxity, która skierowana jest do osób posiadających urządzenia obsługujące system operacyjny Android.

Tenże program posiada ogromną ilość wartościowych informacji. Zawiera dane dla ponad 210 miast i mniej więcej 1000 firm taxi, to naprawdę imponujący wynik, zwłaszcza, że aplikacja jest całkowicie darmowa. Tym co wyróżnia Taxity pośród zalewu innych podobnego typu produktów jest, to że za jego pośrednictwem możemy dodatkowo zamówić jedzenie, w jego bazie znajduje się około 20 tysięcy lokali oferujących takie usługi. Bez dwóch zdań ta mobilna aplikacja jest nowatorska ponieważ łączy w sobie dwie funkcje: możliwość zamówienia taksówki po najniższych cenach oraz zamówienia swego ulubionego dania (pizza, kebab, sushi i wiele innych) do miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. By tego dokonać nie musisz posiadać żadnego numeru telefonu dlatego, że w Taxity został zaimplementowany system, który sam inicjuje połączenia do wybranej usługi, wystarczy jedno kliknięcie w panelu aplikacji. Program pozwala na poprawianie danych w nim zawartych, dzięki czemu zawsze będziesz miał pewność, że są one aktualne. Taxity wykorzystuje lokalizacje typu GPS/GSM, wskutek czego na mapie widzisz samochody na żywo i to ty decydujesz, z której firmy usług skorzystasz.

Twórcy wyżej wymienionej aplikacji stawiają także na interakcję z użytkownikami, gdy z jakiegoś powodu program nam się nie spodoba możemy ich o tym powiadomić, wysyłając wiadomość na udostępniony przez nich adres email. Wszystko po to aby ich produkt był stale w jak najlepszej formie, takie działania według mnie składają się na wielkiego plusa.Podobne Artykuły

2 komentarze on “Taxity”

  1. Dokładnie tak 🙂 Ja używam Taxity już dość długo i póki co się nie „przejechałem”, a zamawianie taksówki czy jedzenia online działa lux. Naprawdę dobra apka.

  2. W pełni popieram, niezastąpiona aplikacja dla osób wiodących nocne życie 😉

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey