Thursday, January 26th 2023
Gru
2012
20

Sony ogłasza szczegóły aktualizacji do Jelly Bean

Producent z kraju kwitnącej wiśni udostępnił informacje dotyczące aktualizacji swych urządzeń do Androida 4.1 Jelly Bean dla telefonów komórkowych z roku 2012. Ów lista nie zwala z nóg, szczególnie rozczarowani mogą czuć się użytkownicy Xperii U i Xperii Sola.

W pierwszej kolejności mamy urządzenia z drugiej połowy tego roku, czyli Xperie T, Xperie TX, a także Xperie V. Wymienione smartfony otrzymają aktualizację na przełomie lutego i marca. Kolejnymi modelami na drodze do nowej wersji Androida są Xperia J, Xperia P oraz Xperia Go, one natomiast wejdą w posiadanie tego systemu operacyjnego pod koniec marca. Reszta urządzeń, czyli Xperia S, Xperia SL, Xperia Ion oraz Xperia Arco S będzie musiała poczekać na swoją kolej, a nastąpi ona prawdopodobnie dopiero w kwietniu.

Duże niezadowolenie mogą odczuwać właściciele smartfonów typu Xperia Sola, Xperia U, Xperia, Xperia Miro jak i również Xperii Tipo. Frima Sony ogłosiła, że nie otrzymają one aktualizacji do Jelly Bean, tak więc użytkownicy tych urządzeń będą musieli dalej korzystać z ICSa. Wiadomość jest zaskakująca, zwłaszcza, że są to modele stosunkowo świeże. Można spekulować, że problem tkwi w pamięci RAM. Xperia P jak i Xperia Sola są wyposażone w ten sam procesor, lecz pierwszy z wymienionych modeli posiada 1 GB pamięci, a drugi o połowę mniej – 512 MB.Podobne Artykuły

No Comments on “Sony ogłasza szczegóły aktualizacji do Jelly Bean”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey