Thursday, January 26th 2023
Sty
2013
17

Samsung zaprasza na warsztaty AppCup

Na 20 stycznia, w niedzielę Samsung zaplanował w Warszawie warsztaty AppCup. Osoby, które zjawią się na szkoleniu dostaną możliwość uzyskania porad od ekspertów pracujących w polskich biurach R&D przy tworzeniu oprogramowania dla firmy Samsung. Dodatkowo na warsztatach pojawią się inni specjaliści z branży mobilnej, którzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników. Osoby obecne na szkoleniu skorzystają z możliwości poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności dzięki doświadczeniu wybitnych informatyków. Celem wspomnianych warsztatów jest nakreślenie ich uczestnikom jak radzić sobie z napotkanymi problemami w trakcie procesu tworzenia aplikacji.

Szkolenie jest częścią konkursu Samsung AppCup, który skierowany jest w stronę początkujących programistów, jakim brakuje odpowiedniego doświadczenia. Za sprawą warsztatów mogą oni polepszyć swe umiejętności wygrywając przy okazji wiele cennych nagród takich jak: staż w Samsung R&D Center, najnowocześniejsze smartfony i tablety. Wszystkie informacje związane z konkursem znajdują się na stronie internetowej Samsung AppCup.

By wziąć udział w tym wydarzeniu należy udać się 20 stycznia na ulicę Nowogrodzką 84/86, rejestracja czynna będzie od 9.00 do 10.30. Na wszystkich młodych programistów czeka wiele atrakcji takich chociażby jak spotkanie z gościem specjalnym, czy też rozmowa ze zwycięzcą poprzedniego konkursu.Podobne Artykuły

One Comment on “Samsung zaprasza na warsztaty AppCup”

  1. Był ktoś? Ciekawi mnie jak było, może za rok Samsung znów zorganizuje takie warsztaty.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey