Thursday, January 26th 2023
Lis
2014
10

Samsung nie zdąży na czas z elastycznym wyświetlaczem

Według informacji opublikowanych na łamach koreańskiej gazety ETnews, Samsung napotkała kłopoty związane z jakością wyświetlanego obrazu za pośrednictwem elastycznego ekranów. Firma miała w planach zaprezentowanie nowego urządzenia pod koniec 2013 roku, czas pokaże czy wspomniane już problemy wpłyną na przesunięcie tejże daty.

Znany jest fakt, że wyświetlacze OLED są podatne na działanie tlenu oraz wilgoci, przez co do ich komercjalizacji wymagane są procesy hermetyzacji. Na czas dzisiejszy Samsung eksperymentuje z różnymi sposobami zabezpieczenia swojego produktu przed działaniem tych czynników.

Problemy dręczące koncern Samsung mogą mieć dla niego tragiczne skutki, albowiem firma LG w komunikacie prasowym zapowiedziała, że przedstawi gotowe rozwiązanie elastycznego ekranu wcześniej niż producent z Korei. Bez wątpienia na taki stan rzeczy ma wpływ, to że LG postarało się wcześniej o dofinansowanie z rządu na rozwój technologii powiązanej z wyświetlaczami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne.Podobne Artykuły

No Comments on “Samsung nie zdąży na czas z elastycznym wyświetlaczem”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey