Thursday, January 26th 2023
Sty
2013
21

Pierwsze informacje o nowym modelu Samsung X Cover

Samsung X Cover jest modelem telefonu, którego charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Jest w stanie znieść upadki, wstrząsy, zalanie cieczą jak i również gwałtowne zmiany temperatury. W planach jest następne urządzenie z tej serii, które będzie oznaczone symbolem S7710.

Wspomniany powyżej smartfon ma być równie wytrzymały co jego poprzednik, jednakże dodatkowo cechować go będzie lepsza specyfikacja techniczna. Telefon komórkowy zostanie wyposażony w czterocalowy ekran TFT generujący obraz w rozdzielczości WVGA oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Ponad to będzie zaopatrzony w slot na karty microSD, baterię o pojemności 1700 mAh, 5 megapikselowy aparat, kamerkę do wideokonferencji, moduł WiFi, A-GPS, a także radia Bluetooth 4.0. Nowe urządzenie firmy Samsung ma funkcjonować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.1 / 4.2.

Cena urządzenia w tym momencie jest nieznana, wiadomo jednak, że ma one być zaprezentowane na targach MWC 2013. Ciekawostką może być informacja, że telefon w dniu premiery będzie dostępny w dwóch kolorach: Titan Gray oraz Black / Red.Podobne Artykuły

No Comments on “Pierwsze informacje o nowym modelu Samsung X Cover”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey