Thursday, January 26th 2023
Lut
2013
10

OUYA pojawi się na rynku w czerwcu za 99$

Jakiś czas temu pisałem o dużym sukcesie twórców konsoli OUYA, którym udało się zebrać poprzez serwis Kickstarter niezbędną sumę pieniędzy do realizacji swojego projektu.

Autorzy nowego urządzenia wysłali do wybranych deweloperów testowe egzemplarze, ale już skupiają się na planowaniu wprowadzenia swojego produktu do sklepów. Jak widać muszą być pewni jakości stworzonego przez siebie sprzętu, skoro już w tym momencie ustalają strategię sprzedaży. Na czas dzisiejszy wiadomo, że OUYA będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych chociażby w sieci sklepów BestBuy, ponadto sprzedażą konsoli zajmie się również Amazon. Znana jest także cena za podstawową wersję urządzenia, która wynosi zaledwie 99$, natomiast opcja z dodatkowym kontrolerem będzie droższa o 50$.

Cena podana przez twórców może przełożyć się na ogromną popularność urządzenia, jednakże bez interesujących gier i wsparcia deweloperów o konsoli szybko może zaginąć słuch. Jak na razie nie wiadomo czy OUYA będzie dystrybuowana na terenie Europy, ale myślę, że znalazła by ona tutaj wielkie grono użytkowników.Podobne Artykuły

One Comment on “OUYA pojawi się na rynku w czerwcu za 99$”

  1. Autor ma rację, cena rzeczywiście jest niewielka, trzymam kciuki za ten projekt.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey