Thursday, January 26th 2023
Lis
2012
12

OUYA – konsola wykorzystująca system Android

Coraz więcej doniesień odnośnie konsoli mającej opierać się na systemie operacyjnym Android krąży w sieci. Podejrzewam, że duże grono użytkowników tego systemu czeka na to urządzenie.

Konsola do gier video prawdopodobnie będzie oparta na systemie Android w wersji 4.1 „Jelly Bean”, aczkolwiek nie jest to jednoznaczne, ponieważ niedawno została zaprezentowana wersja z numerem 4.2 i to może właśnie ona zostanie zaaplikowana w tym urządzeniu. Platforma umożliwi grę zarówno w aplikacje z Google Play, które w głównej mierze przeznaczone są dla posiadaczy smartfonów i tabletów, jak i również w produkcje pochodzące z komputerów osobistych, w jakie będzie można zagrać za pośrednictwem OnLive. W planach są także tytuły, które będą dedykowane tylko i wyłącznie OUYA. Biorąc pod uwagę to iż pozostałe konsole obecne w tym momencie na rynku służą nie tylko do gier, można przypuszczać, że tak samo będzie miała się sprawa z OUYA i umożliwi ona nam między innymi na zarządzanie multimediami. Ponadto firma VEVO jest pod wrażeniem planów platformy i postanowiła, że każdy użytkownik konsoli otrzyma dostęp do bazy muzycznych wideo w jakości HD. Kapitał niezbędny do wyprodukowania opisywanego sprzętu twórcy zebrali przeprowadzając zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter, suma, którą zdobyli przekroczyła ich najśmielsze oczekiwania. Początkowym założeniem ludzi stojących za projektem było pozyskanie 950 000 dolarów, jednak ku ich zaskoczeniu udało im się zdobyć aż 8 569 475 dolarów, co bez wątpienia wpłynie na jakość produktu.

Twórcy zaznaczają, że chcą stworzyć coś nietuzinkowego, coś co wyjdzie poza obowiązujące aktualnie schematy, coś co zapadnie na długo w pamięci użytkowników. Jak na razie ogromne pokłady pieniędzy i partnerstwo z OnLive i VEVO wróżą konsoli OUYA świetlaną przyszłość.Podobne Artykuły

No Comments on “OUYA – konsola wykorzystująca system Android”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey