Thursday, January 26th 2023
Gru
2012
27

Nowy smartfon od firmy Acer

Niedługo będą miały miejsce dwie bardzo istotne dla świata technologii eventy. Mowa tutaj oczywiście o targach CES 2013 i konferencji Mobile World Congress, która odbędzie się w Barcelonie. Każdy producent, który ma znaczącą pozycję na rynku przygotuje się do zaprezentowania swoich urządzeń.

Chodzą doniesienia, że firma Acer ma w planach wypuszczenie całkiem nowego modelu smartfona, który ma zostać zaopatrzony w nieźle prezentującą się specyfikację. Urządzenie będzie nosić nazwę V350 i wyposażone zostanie w ekran o całkiem przyzwoitej rozdzielczości 1280×720, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 oraz system operacyjny Android w wersji 4.1.2 Jelly Bean.

Czy Acer ma szansę na zaistnienie swe swoim nowym sprzętem? Jeśli uda mu się utrzymać atrakcyjną cenę to urządzenie o takiej specyfikacji jak V350 może odnieść niemały sukces na poziomie smartfonów średniej klasy. Niestety krążą informacje, że tajwańska firma nie planuje w najbliższym czasie dystrybuować swojego nowego produktu na terenie Polski.Podobne Artykuły

No Comments on “Nowy smartfon od firmy Acer”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey