Thursday, January 26th 2023
Lut
2013
3

Nowy Android otrzyma nazwę Key Lime Pie

Android Jelly Bean bez dwóch zdań jest ogromnie popularnym systemem mobilnym i posiada swoich zwolenników na całym świecie, ale jeszcze nie zdołał zbudować sobie odpowiednio dobrej pozycji w branży. Tymczasem docierają do nas informacje jakoby Google w niedalekim czasie miało zaprezentować nową odsłonę Androida. Przeciek danych na ten temat pochodzi od Qualcomm, który jest obecnie jednym z największych producentów procesorów dla smartfonów i tabletów na rynku.

Serwis AndroidPolice wszedł w posiadanie poufnych dokumentów, które prezentują kolejność wprowadzania poszczególnych układów Qualcomm. Sam harmonogram nie wniósłby nic nowego, gdyby, nie to że wspomina o nadchodzącej wersji Androida. Początkowo nowa odsłona systemu miała nosić nazwę „K-release”, lecz później została przemianowana na Key Lime Pie.Interesujący jest również fakt, że wspomniany wpis został usunięty z portalu AndroidPolice na polecenie firmy Qualcomm.

Android Key Lime Pie będzie zaprezentowany prawdopodobnie podczas konferencji Google I/O 2013, która odbędzie się w maju. Być może nowe urządzenia wyposażone w tą wersję systemu trafią do sprzedaży już w trzecim kwartale tego roku.Podobne Artykuły

One Comment on “Nowy Android otrzyma nazwę Key Lime Pie”

  1. Fajne nazwy Samsung wymyśla dla Androida 🙂 Ciekawe jak brzmieć będzie kolejna. Obstawiamy? 😀

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey