Thursday, January 26th 2023
Lis
2012
16

NFS Most Wanted w Google Play

Wszystkie osoby, które chociaż troszeczkę są związane ze światem gier video na pewno znają serię Need For Speed, jaka od 20 lat pozwalała fanom gier wyścigowych na wcielenie się w kierowcę swego ulubionego samochodu i stawienia czoła wielu wyzwaniom przygotowanym przez twórców.

Mobilna wersja gry dostępna na Google Play kosztuje około 28 zł, z pewnością nie jest to niska cena, lecz przyjrzyjmy się dokładnie temu tytułowi i sprawdźmy czy warto wydać taką sumę. Oceny i komentarze widoczne w internetowym sklepie mówią same za siebie, wielkie grono graczy zachwala grę i śmiało ją poleca. Z pewnością jest to zasługa oprawy audiowizualnej, która stoi na naprawdę wysokim poziomie, do tego mamy dostęp do 35 aut światowych producentów, a każde z nich oparte jest na innych parametrach i prowadzi się je w odmienny sposób, tak więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Seria Need For Speed przyzwyczaiła nas do tego, że mieliśmy możliwość modyfikowania swoich aut, nie inaczej jest w przypadku tej części gry. Pojazdy przez nas zdobyte możemy tuningować, wpływając nie tylko na ich osiągi, lecz także na wygląd. Dodatkowo w grze można zdobywać punkty zwane Speed Points, po uzbieraniu ich odpowiedniej ilości możemy odblokować wcześniej niedostępne samochody.

NFS Most Wanted można pobrać z Google Play, plik instalacyjny „waży” 12 MB, jednakże aby móc cieszyć się grą należy dodatkowo pobrać 500 MB.Podobne Artykuły

One Comment on “NFS Most Wanted w Google Play”

  1. Most Wanted jest tylko jeden! ta odsłona nie dorasta poprzedniej do pięt

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey