Thursday, January 26th 2023
Lut
2013
16

Magazyn Vidart na smartfony

Aplikacja Vidart jest miesięcznikiem, który po raz pierwszy pojawił się w 1991 roku, teraz użytkownicy urządzeń z systemem Android mają możliwość pobrania go na swój telefon.

Czym tak naprawdę jest Vidart? To popularne w kręgach menedżerów oraz właścicieli firm poligraficznych i opakowaniowych czasopismo, które cieszy się uznaniem na całym świecie wśród najważniejszych dostawców maszyn, urządzeń i materiałów jak i również organizatorów największych targów. Wspomniany miesięcznik to więcej niż 100 stron pełnych informacji o prawdziwym życiu w branży, poglądach, opiniach, nowych technologiach oraz materiałach. Ukazujące się na jego łamach artykuły pisane są przez specjalistów produkcji w drukarniach, zleceniodawców firm poligraficznych i agencji reklamowych, wydawców, studia DTP, średnich i dużych rozmiarów firmy korzystające z usług branży poligraficznej. Mobilne wydanie magazynu jest kolorowe i przejrzyste, zawarte jest w nim wiele zdjęć i grafik. Posiadacz aplikacji jest w stanie zapisać, wydrukować, bądź wysyłać najciekawsze według niego publikacje. Ponadto może on ustawić czas przechowywania pobranych wydań.

Czasopismo Vidart warte jest uwagi ze strony wielbicieli takiej tematyki, zwłaszcza, że aplikacja dostępna jest za darmo.Podobne Artykuły

No Comments on “Magazyn Vidart na smartfony”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey