Tuesday, January 23rd 2018
Lis
2012
14

LubimyCzytac.pl na Androidzie

Ostatnimi czasy wielkim zaskoczeniem i hitem wśród wielbicieli czytania w Polsce stał się serwis LubimyCzytac.pl. Jego powstanie datowane jest na końcówkę 2009 roku i niemal od samego początku istnienia zyskał wielką popularność.

Czym tak naprawdę jest LubimyCzytac.pl? Jest to portal, który zrzesza czytelników o zbliżonych do siebie upodobaniach literackich, tworzy on społeczność, której członkiem może zostać każdy fan czytania książek, ponadto serwis służy do wyrażania swej opinii i spostrzeżeń, a także do zachęcania innych użytkowników do poświęcenia więcej czasu literaturze. Dzięki temu, że każda osoba ma możliwość opowiedzenia innym ludziom o swoich odczuciach po przeczytaniu danej książki, mamy dostęp do bazy z ogromnymi pokładami opinii różnych ludzi, o różnych osobowościach, których zdanie może nas przyciągnąć, bądź też zniechęcić do pozycji, którą aktualnie mieliśmy na oku. Wyrażane poglądy są prawdziwe i szczere, skupiają się na istotnych kwestiach, a nie jak to często bywa u wszelkiego rodzaju recenzentów, którzy reklamę książki stawiają nad jej jakością. Aby korzystać z portalu niekoniecznie jest posiadanie konta, jednak aby mieć dostęp do wszystkich dóbr w nim zawartych trzeba się zarejestrować, bez tego możemy jedynie wyszukiwać i porównywać ceny książek. Jeżeli chodzi o funkcjonalność to całość działa szybko i bez zarzutu, a wszystkie informacje zawarte na stronie są przedstawione w przejrzysty sposób. Ciekawą funkcją aplikacji jest Gustoteka, za sprawą, której możemy znaleźć w sieci ludzi o podobnym guście literackim jak nasz, wskutek czego możemy nawet umówić się z wybraną osobą w realnym świecie.

Zwracając uwagę na fakt jak bardzo w ostatnim czasie umocniła się pozycja e-booków na naszym rodzimym rynku zwiastuję serwisowi LubimyCzytac.pl długą żywotność. Dzięki takim rozwiązaniom, nie ma potrzeby abyśmy nosili ze sobą stos ciężkich książek, wystarczy, że włączymy tą aplikację i możemy cieszyć się wybranym tytułem gdziekolwiek się nie znajdziemy.Podobne Artykuły

One Comment on “LubimyCzytac.pl na Androidzie”

  1. Aplikacja, którą powinien znać każdy fan książek

Dodaj komentarz

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka