Thursday, January 26th 2023
Lis
2012
14

LubimyCzytac.pl na Androidzie

Ostatnimi czasy wielkim zaskoczeniem i hitem wśród wielbicieli czytania w Polsce stał się serwis LubimyCzytac.pl. Jego powstanie datowane jest na końcówkę 2009 roku i niemal od samego początku istnienia zyskał wielką popularność.

Czym tak naprawdę jest LubimyCzytac.pl? Jest to portal, który zrzesza czytelników o zbliżonych do siebie upodobaniach literackich, tworzy on społeczność, której członkiem może zostać każdy fan czytania książek, ponadto serwis służy do wyrażania swej opinii i spostrzeżeń, a także do zachęcania innych użytkowników do poświęcenia więcej czasu literaturze. Dzięki temu, że każda osoba ma możliwość opowiedzenia innym ludziom o swoich odczuciach po przeczytaniu danej książki, mamy dostęp do bazy z ogromnymi pokładami opinii różnych ludzi, o różnych osobowościach, których zdanie może nas przyciągnąć, bądź też zniechęcić do pozycji, którą aktualnie mieliśmy na oku. Wyrażane poglądy są prawdziwe i szczere, skupiają się na istotnych kwestiach, a nie jak to często bywa u wszelkiego rodzaju recenzentów, którzy reklamę książki stawiają nad jej jakością. Aby korzystać z portalu niekoniecznie jest posiadanie konta, jednak aby mieć dostęp do wszystkich dóbr w nim zawartych trzeba się zarejestrować, bez tego możemy jedynie wyszukiwać i porównywać ceny książek. Jeżeli chodzi o funkcjonalność to całość działa szybko i bez zarzutu, a wszystkie informacje zawarte na stronie są przedstawione w przejrzysty sposób. Ciekawą funkcją aplikacji jest Gustoteka, za sprawą, której możemy znaleźć w sieci ludzi o podobnym guście literackim jak nasz, wskutek czego możemy nawet umówić się z wybraną osobą w realnym świecie.

Zwracając uwagę na fakt jak bardzo w ostatnim czasie umocniła się pozycja e-booków na naszym rodzimym rynku zwiastuję serwisowi LubimyCzytac.pl długą żywotność. Dzięki takim rozwiązaniom, nie ma potrzeby abyśmy nosili ze sobą stos ciężkich książek, wystarczy, że włączymy tą aplikację i możemy cieszyć się wybranym tytułem gdziekolwiek się nie znajdziemy.Podobne Artykuły

One Comment on “LubimyCzytac.pl na Androidzie”

  1. Aplikacja, którą powinien znać każdy fan książek

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey