Thursday, January 26th 2023
Lut
2013
25

HomeSync – kontrpropozycja dla Apple TV

Kilkanaście godzin temu, nocną porą Samsung zapowiedział swój następny projekt, którym jest przystawka do telewizora, samo urządzenie ma stać się rywalem dla sprzętu tego typu od firmy Apple.

Wspomniana już przystawka ma nosić nazwę Samsung HomeSync i udostępni domownikom Androida w wersji 4.1 Jelly Bean na telewizorze. Producent z Korei Południowej zapowiedział, że urządzenie ma posiadać dostęp do sklepu Google Play, dzięki czemu jego funkcjonalność znacznie się zwiększy. Dodatkowo firma Samsung potwierdza, że HomeSync umożliwi bezprzewodowe strumieniowanie multimediów na duży ekran z poziomu telefonu komórkowego. Prócz tego każdy nabywca tego sprzętu będzie miał możliwość synchronizacji urządzeń z wbudowanym dyskiem twardym. Jak prezentuje się specyfikacja techniczna? Otóż pod obudową zostanie zaimplementowany dwurdzeniowy procesor 1.7 GHz, 1 GB pamięci RAM, dwa złącza USB 3.0, micro USB, HDMI, dysk twardy 1 TB oraz optyczne złącze audio. Ponadto urządzenie zostanie wyposażone w gigabitowe wejście Ethernet, łączności WiFi w standardach b/g/n jak i również w BT 4.0.

Nowość od Samsunga ma trafić na rynek już niedługo, bo w kwietniu, resztę informacji związaną z HomeSync poznamy na targach MWC 2013.Podobne Artykuły

No Comments on “HomeSync – kontrpropozycja dla Apple TV”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey