Thursday, January 26th 2023
Gru
2012
19

Hill Climb Racing

Całkowicie za darmo można pobrać z serwisu Google Play grę, która jest niesamowicie wciągająca i poniekąd również zabawna, a jej mechanika pozwala na niezliczone godziny wspaniałej zabawy. Mowa tutaj o tytule Hill Climb Racing, która jest grą opartą na zasadach praw fizyki.

Głównym bohaterem, którym będziemy sterować podczas rozgrywki jest postać o imieniu Newton Bill. Jest on fanem wszelakiej maści samochodów, a jego pasją są wyścigi organizowane na trudnym terenie. Przed graczem postawiono szereg wyzwań, które będą realizowane w czterech różnych lokacjach. Ważnym elementem podczas gry jest zbieranie monet i wykonywanie ryzykownych trików (w trakcie ich wykonywania można skręcić kark), dzięki, którym powiększymy swój budżet. Pieniądze są niezbędne do rozbudowy naszego pojazdu, możemy go ulepszać na czterech odmiennych płaszczyznach: silnik, zawieszenie, opony oraz napęd 4×4. Podczas jazdy należy także zbierać kanistry z benzyną, ponieważ nasz samochód posiada ograniczoną ilość paliwa i trzeba je regularnie uzupełniać. Gra na Androida daje nam do eksploracji kilka etapów takich jak: wzgórza, pustynia, lodowiec, a nawet Księżyc. Hill Climb Racing posiada unikalną oprawę wizualną, dzięki czemu będzie dobrze wyglądać w różnych rozdzielczościach.

Chcąc pochwalić się swymi osiągnięciami mamy możliwość udostępnienia naszych statystyk znajomym. Gra potrafi wciągnąć na długi czas i najważniejsze jest, to że szybko się nie nudzi.Podobne Artykuły

One Comment on “Hill Climb Racing”

  1. Ha! Gdy zagrałem w tą grę od razu skojarzyła mi się z Elastomanią, aż łezka w oku się zakręciła 😀 Ktoś jeszcze pamięta tą grę?

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey