Thursday, January 26th 2023
Lis
2012
13

Gra Angry Birds Star Wars już dostępna!

Dnia 2012.11.08 miała swoją premierę nowa część niesamowicie popularnej serii Angry Birds. Nowa gra nosi podtytuł Star Wars, więc nikt nie powinien mieć wątpliwości co do miejsca akcji, dzieje się ona w kosmosie i całymi garściami czerpie z sagi Gwiezdnych Wojen.

Wszyscy użytkownicy urządzeń obsługujących system operacyjny Android i iOS mogą już pobrać najnowszą edycję przygód Wściekłych Ptaków. Google Play udostępniło grę w dwóch wersjach, pierwsza z nich, standardowa jest w pełni darmowa, natomiast druga kosztuje około 12 zł i oferuje rozgrywkę w HD. Angry Birds Star Wars daje nam do przejścia 80 całkowicie nowych poziomów, a to tylko początek, ponieważ zapowiadane są kolejne, które będą udostępnione prawdopodobnie za darmo w formie aktualizacji. Akcja gry dzieje się ponownie w przestrzeni kosmicznej (Angry Birds Space były pierwszą częścią, która odbyła się w kosmosie) i wprowadza do gry kilka nowych, niespotykanych nigdzie wcześniej jednostek i mechanizmów rozgrywki, które w znaczny sposób urozmaiciły grę. Trzon rozgrywki został nie zmieniony, dalej naszym zadaniem jest likwidacja zastępu złowrogich Świń przy użyciu różnorodnych rodzajów jednostek, które teraz wpasowują się swym wyglądem i umiejętnościami w tematykę Gwiezdnych Wojen. Plansze wzorowane są na lokacjach, które doskonale znamy z filmów, akcja gry toczy się na Tatooine, na Gwieździe Śmierci oraz na Hoth.

Podsumowując, Angry Birds Star Wars to wciąż ta sama, wciągająca gra, która posiada ogromną rzeszę fanów na całym świecie, brawa należą się jej twórcą, że pomimo wydania tylu części są cały czas w stanie wpadać na świetne pomysły, takie jak osadzenie akcji gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen, moim zdaniem znakomicie im się to udało, gra jest naprawdę niezła, a rozgrywka potrafi przyciągnąć na długie godziny. Wszystkie osoby chcące poznać dalsze przygody bohaterów nowej części Angry Birds zapraszam do pobrania gry.Podobne Artykuły

2 komentarze on “Gra Angry Birds Star Wars już dostępna!”

  1. Boże… znowu, ile już wyszło wersji tej gry? Nie rozumiem fenomenu tej serii, cały czas to samo, prosta mechanika.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey