Thursday, January 26th 2023
Lut
2013
5

Filmweb

Posiadacze urządzeń działających pod kontrolą systemu Android nareszcie będą mogli sprawdzić mobilną wersję najbardziej popularnego serwisu traktującego o filmach w Polsce – Filmweb.

Aplikacja oferuje nam masę funkcji, za jej pośrednictwem mamy możliwość sprawdzenia repertuaru w kinach, które znajdują się najbliżej nas i dowiedzenia się więcej o przyszłych premierach jak i również obejrzenia ich zwiastunów w HD oraz wywiadów z gwiazdami największych światowych hitów. Możemy przeglądać program TV na jakiego składa się aż 90 programów i ustawiać przypomnienia dla interesujących nas filmów, seriali lub innego rodzaju audycji. Opisywana aplikacja pozwala na ocenianie i komentowanie filmów oraz na wchodzenie w interakcję ze znajomymi, możemy w ten sposób dowiedzieć się na jakie premiery oni obecnie czekają. Mamy także możliwość przeglądania galerii zdjęć, czytania recenzji i opisów (filmów oraz aktorów). Najciekawszą według mnie funkcją jest jednak Gustomierz, za którego pośrednictwem zdefiniujemy swój gust filmowy i otrzymamy informacje dotyczące tego na co warto pójść w dany dzień do kina, czy też co interesującego będzie emitowane w telewizji.

Filmweb jest numerem jeden w naszym kraju, a także drugim na świecie pod względem ilości udostępnionych danych na temat filmów i aktorów. Liczby są naprawdę imponujące: 524 000 filmów, 39 000 seriali oraz 1 688 000 ludzi kina, od teraz cała ta baza może być dla ciebie dostępna z poziomu telefonu. Aplikacją warto się zainteresować zwłaszcza, że z serwisu Google Play można ją pobrać za darmo.Podobne Artykuły

2 komentarze on “Filmweb”

  1. No nareszcie… wchodzę codziennie na ten portal, przyda mi się taka aplikacja w telefonie

  2. Heh, długo na nią czekałeś? 😛

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey