Thursday, January 26th 2023
Lis
2012
23

Fancy

Mobilna aplikacja Fancy została stworzona z myślą o osobach, które gustują w zakupach przez internet. Firma Thingd połączyła w swoim produkcie funkcje internetowego sklepu, bloga, magazynu oraz serwisu społecznościowego.

Za sprawą Fancy mamy możliwość przeglądania katalogu, w którym znajdują się różnorodne rzeczy takie jak: ubrania, biżuteria, zegarki czy nawet meble. Program umożliwia nam dodawanie tych przedmiotów do ulubionych, komentować bądź też polecać je swoim znajomym. Wykonując te czynności zyskujemy punkty, które następnie mogą być wymienione na prawdziwe pieniądze. One natomiast służą do pozyskania zniżek na asortyment dostępny za pośrednictwem aplikacji. Czym tak naprawdę jest Fancy? Jest portalem społecznościowym zrzeszającym osoby, które szukają nietypowych przedmiotów i chcą je nabyć w niżej cenie. Aby móc korzystać z opisywanej aplikacji należy założyć konto lub zalogować się poprzez jeden z popularnych serwisów społecznościowych. Panel główny Fancy składa się z kanału wyświetlającego najpopularniejsze towary. Możemy je także filtrować pod wieloma względami np. przedmioty dla mężczyzn, kobiet, dzieci itp. a także pod kątem przecen i innych kategorii. Każdy z dostępnych produktów można zakupić bezpośrednio przy użyciu programu, jednakże obowiązuje tutaj waluta inna niż w naszym kraju (dolar) i musimy liczyć się z kosztami przesyłki.

Użytkownicy mogą śledzić nawzajem swoją aktywność, wyszukiwać swych znajomych w innych serwisach, dodawać zdjęcia, dzielić się swymi odkryciami oraz zdobywać odznaki i osiągnięcia. W kwestii interfejsu tej aplikacji, to jest on przejrzysty i bardzo szybko można go opanować. Fancy jest bezpłatne, a pobrać ją można z poziomu internetowego sklepu Google Play.Podobne Artykuły

One Comment on “Fancy”

  1. Cześć 😉 Te całe Fancy jest w ogóle popularne w Polsce? Pytam, bo pierwszy raz o tym przeczytałam tutaj. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey