Thursday, January 26th 2023
Sty
2013
28

Event Manager

Infor IT to firma, która stoi za wypuszczeniem na rynek platformy do tworzenia mobilnych aplikacji poświęconych działom marketingu i organizatorom eventów.

Event Manager to narzędzie za pośrednictwem, którego w łatwy, mało skomplikowany sposób można wygenerować aplikacje mobilne jakie posłużą do interaktywnego porozumiewania się z uczestnikami określonego eventu. Na całość platformy składa się kilka modułów, takich jak: program wydarzenia, galerie, baza wykładowców, partnerów oraz wystawców, moduł ankiet, reklam i wiele innych. Wszystkie aplikacje mogą być dowolnie modyfikowane, każda z nich może posiadać swoją unikalną ikonkę, nazwę, jak i również zawierać logo organizatora oraz logo eventu. Ponadto dana aplikacja może mieć całkowicie indywidualną oprawę graficzną i zestaw modułów dostosowany do wybranego eventu.

Wyłącznie do dnia 14 lutego platforma jest do kupienia w promocyjnej cenie, która wynosi 4999 zł netto. W tej kwocie mieści się możliwość stworzenia po jednej aplikacji na każdą z dwóch najważniejszych platform mobilnych: Iphone oraz Android Smartphone, co zagwarantuje dostęp do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów.

 Podobne Artykuły

No Comments on “Event Manager”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey