Thursday, January 26th 2023
Sty
2013
4

Endomondo Sports Tracker

Aplikacja Endomondo Sports Tracker spełnia funkcje osobistego trenera i już teraz możesz wejść w jej posiadanie, aby to zrobić wystarczy mieć urządzenie wyposażone w system operacyjny Android, a następnie pobrać pliki z serwisu Google Play.

Endomondo jest najwyżej ocenianym pogramem tego typu, jest idealny do biegania, chodzenia, jazdy na rowerze oraz wielu innych dyscyplin. Wersja bezpłatna dysponuje następującymi funkcjami: rejestracja prędkości, kalorii i czasu w momencie wykonywania danego sportu, a także wprowadzanie treningów ręcznie. Wskazówki głosowe wygłaszane po każdym kilometrze na temat tępa i dystansu. Peptalk, czyli wysyłanie krótkich wiadomości do swoich znajomych. Oglądanie swojej trasy na wirtualnej mapie. Analiza swego tętna (funkcjonuje z pulsometrami Polar Wearlink + Bluetooth i Zephyr). Dystans może być ustawiony jako cel, a informacje głosowe pomogą go osiągnąć. Publikowanie swoich wyników na osi czasu na portalu społecznościowym Facebook. Możliwość pokonania rekordzisty wybranej trasy, czy też wyścig na żywo ze znajomym. Historia piosenek słuchanych w trakcie treningu. Opcja ustawienia automatycznej pauzy gdy użytkownik się nie porusza. Aplikacja daje możliwość zarządzania danymi, które są wyświetlane na głównym ekranie, można wybrać te informacje jakie są dla nas najistotniejsze i to one będą się pojawiać podczas np. biegu. Stały dostęp do wszystkich ustawień oraz zakupy in-app, które zmienią podstawową wersję programu w Endomondo Sports Tracker PRO.

Jeżeli założysz konto na stronie internetowej www.endomondo.com będziesz mógł analizować treningi, rywalizować i oglądać swych znajomych na żywo, mogąc jednocześnie się z nimi porozumiewać za pomocą specjalnego czatu. Około 13 milionów ludzi używa tejże aplikacji, liczby nie mogą się mylić.Podobne Artykuły

One Comment on “Endomondo Sports Tracker”

  1. Gdybym tylko jeszcze potrafił się zmobilizować do biegania to by było super 😉

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey