Thursday, January 26th 2023
Mar
2013
22

Acer Liquid C1 pojawi się na rynku w kwietniu

W poniedziałek firma z terenów Tajwanu wprowadziła do sprzedaży swoje nowe urządzenie – smartfon, który w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów tego typu dostępnych aktualnie na rynku, korzysta z podzespołów Intel Liquid C1. Informacje dotyczące sprzętu od Intela ukazały się już wcześniej na targach Mobile World Congress.

Specyfikacja techniczna telefonu bazuje na procesorze firmy Intel – Atom Z2420 o taktowaniu 1,2 GHz, który wykorzystuje Hyper Threading. Co jeszcze znajdziemy w tym urządzeniu? 4,3-calowy wyświetlacz IPS generujący obraz w jakości qHD, 1 GB pamięci RAM, tylną kamerę o rozdzielczości 8 MP jak i również baterię 2000 mAh. System operacyjny pod, którego kontrolą będzie pracował Acer Liquid C1 to Android w wersji 4.1. Dodatkowo opisywany sprzęt zapewni jego użytkownikom usprawniony dźwięk DTS.

Smartfon na półkach sklepowych ma pojawić się już w kwietniu w cenie 980 zł. Poza modelem Liquid C1 na rynek trafią również dwa inne rodzaje telefonów tej firmy, a będą to Liquid E1 oraz Liquid Z2.Podobne Artykuły

No Comments on “Acer Liquid C1 pojawi się na rynku w kwietniu”

No one has commented on this entry yet.

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

 Derek Carrier Womens Jersey